Banestatus

Styrene

Publisert

Losby Golfklubb er ansvarlig for idrettslig drift og utvikling.

Styret i Losby Golfklubb består av:

 

Joakim BjørkhaugStyreleder
Joakim Bjørkhaug
977 69 234
Styrets nestleder
Rune Marki
rwmarki@hotmail.com
900 61 029
Styremedlem
Helene Kleppe
helene_kleppe_76@hotmail.com
926 14 759
Styremedlem
Christoffer Hansen
christoffer.hansen@steenstrom.com
99265820
Styremedlem
Gunn Tove Hovdegard
gunntoveh@gmail.com
90091595
Styremedlem
Guri Hollerud
guri.hollerud@ude.oslo.kommune.no
92804938
Øystein EdsbergløkkenStyremedlem
Øystein Edsbergløkken
Varamedlem
Marthe Smith Mikalsen
Varamedlem
Lars Jacobsen

 

 

Losby Golfpark AS er ansvarlig for driften av selve anlegget.

Styret i Losby Golfpark består av:

 

Finn H.Styreleder
Finn H. Andreassen
Styremedlem
Susanne June Nor
susanne.nor@getmail.no
992 61 759
Styremedlem
Carl Frode Fjellheim
C.Fjellheim@olavsgaard.no
Styremedlem
Helene Sandberg
she-sand@online.no
90021055
mads.boddingStyremedlem
Mads Bodding
Varamedlem
Joakim Bjørkhaug
977 69 234
Varamedlem
Rune Marki
rwmarki@hotmail.com
900 61 029