Banestatus

Kontakt oss

Publisert

Losby Golfklubb

Losbyveien 270

1475 Finstadjordet

Se nederst på siden for veibeskrivelse

 

 

Kontakt Administrasjonen

Tlf. booking, shop, simulatorsenter: 67 92 33 40

e-mail: info@losby.no

 

Daglig leder
Per Kristoffersen
per@losby.no
90 92 69 40
Øystein SchilleMarkedssjef
Øystein Schille
oystein@losby.no
92 86 93 80
Headpro
David Lloyd
david@losby.no
906 01 768
Course Manager
Duncan Bruce
duncan@losby.no
984 02 842
MarcusPro
Marcus Eidelöf
marcus@losby.no
941 83 234
IngerRegnskapsansvarlig
Inger Holtzschwartz
inger@losby.no
93 05 40 98
TorSalg og kundeservice
Tor Nygård
tor@losby.no
922 29 414
Ida BergliSalg og kundeservice
Ida Bergli
ida@losby.no
93 02 01 01
ronnyengenIdrettskonsulent
Ronny Engen
ronny@losby.no
40 62 37 06

 

Klikk “Direction to” i dialogboksen i kartet (under adressen til losby Golfklubb), og sett inn hvor du befinner deg i “A” feltet som kommer opp under bildet for å få kjørerute til Losby Golfklubb