Connecting Ladies på Grønmo

Tre Losby-damer fikk premie etter CL-turneringen på Grønmo: Treerne Nora Ness (i midten) og Cecilie Smith, og Britt Andreassen (t.v.)som fikk sjetteplassen i klasse A.

Connecting Ladies på Grønmo

To tredjeplasser for LGK

Nora Ness og Cecilie Smith sørget for hver sin tredjeplass individuelt og en andreplass sammenlagt til Losby etter seks spilte turneringer.
Cecilie og Nora fikk hver sin tredjeplass i henholdsvis C- og A-klassen i den utsatte runden på Grønmo 25. september. Solid spill med 34 Stableford-poeng til Cecilie og pluss to nettoslag til Nora bidro til at Losby GK ble tredje beste klubb denne dagen. Østmarka vant, med arrangørklubben på andreplass. Losby GK må kjempe hardt for å ta igjen Østmarka i kampen om sammenlagtseieren, om det i det hele tatt er mulig. Men i A-klassen kan de klare å bli best, forutsatt god deltakelse i den siste CL-runden på Miklagard.
Nå gjenstår altså bare en runde av årets Connnecting Ladies. Miklagard stiller som vertskap kommende søndag. Også de måtte utsette sin opprinnelige turnering på grunn av håpløse forhold på banen etter dagevis med regn.