Vann-vittig golfkveld
Vann-vittig golfkveld
Bjørg Thaning fikk flest poeng i striregnet tirsdag kveld. Reidun Hørlyk ble best sammenlagt.
Paraplyen var særs viktig å ha med seg da seks deltakere satte hverandre stevne på damedagen tirsdag 6. september. Ja, i tillegg til den ene golfkøllen de kunne ha med seg i konkurransen på Vestmork. Det ble spilt ni hull, og det skulle premieres i to konkurranser. Den ene for kveldens resultat og den andre for to runder sammenlagt. Bjørg var best tirsdag. Reidun var best etter to runder.
Antall poeng var ikke viktig denne kvelden. Det viktigste var å komme seg ut for å slå noen baller, framfor å sitte inne i godstolen. Vi fikk gått oss en tur, var omkvedet. Gjennomvåte ble de til gagns.
Neste damedag tirsdag 13. september blir de ni siste hullene spilt på Østmork. Også da blir det premier i to separate konkurranser. Kveldens, samt sammenlagt for to nihulls runder. Påmelding i Golfbox. Velkommen.
Bildetekst:
Våte, men glade kvinner etter en veldig våt runde på Vestmork tirsdag kveld. Bak fra venstre: Toril Skoglunn, Lillian Krokan og Reidun Hørlyk. Foran t.v. Jorunn Flood og Bjørg Thaning.
